Nejlepší venkovní žaluzie na trhu

07.02.2023

Pokud hledáte efektivní způsob, jak zastínit své okenní otvory, venkovní žaluzie jsou tou správnou volbou. Tyto stínící prvky nejen že chrání interiér před sluncem, ale také poskytují soukromí a zvyšují bezpečnost vašeho domova. Na trhu je mnoho různých typů venkovních žaluzií, a proto je důležité pečlivě zvážit, které z nich jsou pro vás nejlepší. V tomto článku se budeme zabývat jednou z nejlepších možností na trhu, exteriérovou žaluzií Zetta 90.

Exteriérová žaluzie Zetta 90 - technologický skvost v oblasti exteriérových stínících technik

Exteriérová žaluzie Zetta 90 je jedním z nejvyspělejších produktů v oblasti exteriérových stínících technik. Tyto žaluzie jsou vhodné jak pro rodinné domy, tak pro administrativní budovy. Její hlavní předností jsou lamely o šíři 9 cm ve tvaru písmene "Z". Tyto lamely vytvářejí v zavřeném stavu celistvou plochu, což zajišťuje dokonalé zastínění. Kromě toho je na délce lamely vlisovaná guma, která zvyšuje termoregulační efekt žaluzie. To znamená, že v letních měsících ochrání interiér před přehřátím a v zimních měsících ho udrží teplejší.

Výhoda venkovní žaluzie Zetta 90 oproti Zetta 70

Pokud porovnáte venkovní žaluzii Zetta 90 s jejím předchůdcem Zetta 70, zjistíte, že Zetta 90 je vhodná pro zastínění větších ploch. Lamely této venkovní žaluzie působí opticky větším dojmem, a tak jsou vhodné pro větší okenní plochy. Navíc hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru a současně jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení vašeho domu proti vloupání.

Variabilita montáže této venkovní žaluzie je také velkým plusem. Můžete ji totiž namontovat na jakýkoliv typ objektu, ať už jde o rodinný dům, nebo administrativní budovu. A pokud se díváme na design, tak ten je moderní až technický, a tak bude Zetta 90 vypadat skvěle na každé fasádě.

Pokud se zaměříme na funkčnost, tak Zetta 90 zajišťuje dokonalé zastínění. Lamely této žaluzie jsou ve tvaru písmene "Z" a v zavřeném stavu vytváří celistvou plochu. Guma vlisovaná po celé délce lamely navíc zvyšuje termoregulační efekt žaluzie.

V závěru lze říci, že venkovní žaluzie Zetta 90 je technologicky nejvyspělejším produktem v oblasti exteriérové stínící techniky. Kombinací moderního designu, variability montáže a dokonalého zastínění se stává unikátním stínícím prvkem pro veškeré typy objektů.

Nyní už víte, proč je venkovní žaluzie Zetta 90 považována za jednu z nejlepších venkovních žaluzií na trhu. Pokud hledáte řešení pro stínění svého domu, rozhodně byste měli zvážit právě tuto žaluzii. Věříme, že vám tento článek pomohl při vašem rozhodování.